Aktualności

Wyjątkowa atrakcja w świebodzińskim salonie KIM!

Jesteś fanem motoryzacji? Lubisz historię? Koniecznie odwiedź salon KIM w Świebodzinie. Teraz możesz na żywo zobaczyć, dotknąć, a nawet usiąść za kierownicą Volkswagena Transportera (zwanego potocznie "Bulikiem") z 1959 roku!
Więcej
Aktualności

Sprawdź jak Twój VW zniósł zimę!

Pogoda na dworze staje się coraz łaskawsza. Najwyższa pora sprawdzić stan Twojego Volkswagena po sezonie jesienno-zimowym. Sprawdź naszą promocyjną ofertę na wykonanie kluczowych czynności eksploatacyjnych!
Więcej
Aktualności

Osobisty asystent kierowcy w Twoim Volkswagenie!

Z myślą o użytkownikach starszych modeli Volkswagen wprowadził do oferty urządzenie o nazwie DataPlug. Współpracuje ono z komputerem pokładowym w samochodzie i za pośrednictwem sieci Bluetooth przesyła dane do darmowej aplikacji VW Connect® na smartfonie
Więcej
Aktualności

Nowości od VW wyróżnione za bezpieczeństwo!

O tym jak ważne jest bezpieczeństwo, które gwarantuje samochód nie trzeba nikogo przekonywać. Volkswageny zawsze wyróżniały się nim na tle konkurencji. Nie inaczej jest z nowymi modelami
Więcej
Aktualności

T-Roc zaprezentowany!

Marka Volkswagen dopasowuje swoją ofertę do potrzeb rynku. Z tego powodu w sierpniu swoją premierą miał najmniejszy z SUV-ów z Wolfsburga - T-Roc. Co oferuje "młodszy brat" Tiguana?
Więcej
Aktualności

Premiera nowego VW Polo

Już pod koniec tego roku wejdzie do sprzedaży odnowiony VW Polo. Sprawdź jak zmieni się jedno z najpopularniejszych aut kompaktowych na świecie. O jego przyjeździe do salonów grupy KIM niezwłocznie poinformujemy!
Więcej
Aktualności

Arteon - nowa propozycja od Volkswagena

Na przyjazd Arteona - nowego auta od VW w klasie premium, musieliśmy chwilę poczekać. Teraz możemy już ogłosić jego obecność w salonach grupy KIM w Gorzowie i Świebodzinie. Zapraszamy do testów.
Więcej